Wesela

Z PATIO CON GUSTO

Drodzy Nowożeńcy!

Dzień ślubu to jeden z najpiękniejszych dni w życiu. Spełnimy Wasze marzenia organizując przyjęcie weselne w stylowych wnętrzach pszczyńskiego Patio Con Gusto. Każde przyjęcie traktujemy indywidualnie, w naszym domu weselnym odbywa się tylko jedno wesele, a wysiłek całej obsługi skierowany jest na Was – Młoda Paro.

Oferujemy pakiety weselne oparte na tradycyjnych daniach kuchni polskiej, ponadto stworzyliśmy wesela tematyczne, dedykowane Parom, które chciałyby przenieść swoich Gości w świat kuchni włoskiej i greckiej, lub zapoznać ich ze śląskimi zwyczajami, organizując wesele w stylu folk.

Dla Młodych Par, którym szczególnie bliskie są włoskie smaki, przygotowaliśmy program Romeo i Julia, który przeniesie ich Gości w świat włoskiego wesela z Verony. A dla tych Par, którym marzy się wesele w plenerze, proponujemy elegancką atmosferę „Białego Domu” w iście amerykańskim stylu oraz bogate i ciekawe menu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Do dyspozycji oddajemy sale, które maksymalnie pomieszczą do 220 osób. Ilość osób uzależniona jest od ustawienia sali i wyboru rodzaju stołów (okrągłe lub prostokątne). Sala weselna dysponuje oświetleniem ledowym, którego kolor można dowolnie wybrać lub stworzyć gwiezdne niebo. Dekoracja stołów i krzeseł spełni najbardziej wymagające gusta.

Przewidzieliśmy wiele atrakcji, które mogą towarzyszyć organizacji wesela. Wasi Goście w różnych przebraniach mogą stworzyć dla Was niezapomniany foto album, korzystając z „fotobudki”.

W ramach menu tematycznych, proponujemy organizację wesela w górach, oddamy do Państwa dyspozycji rancho w Ustroniu, pole golfowe w pszczyńskim parku. Proponujemy także organizację przyjęcia w dowolnie wybranym miejscu na terenie całego Śląska.