Catering / Oferty specjalne

Z PATIO CON GUSTO

Catering

Patio con Gusto jest organizatorem usług cateringowych dla osób prywatnych i firm na terenie Pszczyny i Śląska. Wielokrotnie realizowaliśmy eventy, także poza naszym regionem na obszarze całej Polski. Dysponujemy niezbędnym wyposażeniem i transportem do organizacji cateringu do 5000 osób. Kierujemy także ofertę do osób prywatnych z okolic: Czechowice Dziedzice, Kobiór, Brzeszcze, Paniówki, Czerwionka, Szczyrk, Bielsko Biała i wielu innych miast.

    W ramach przygotowanych przez nas menu, znajdziecie Państwo oferty okolicznościowe i okazjonalne, w tym „X-mas party”, biznesowe, żywienia zbiorowego otwartego i zamkniętego.

    Gwarantujemy kompleksowe przygotowanie cateringu od pełnego zaplecza gastronomicznego po wszelkie usługi dodatkowe, takie jak: sprzętu technicznego, namiotów i hal namiotowych wraz z miejscami siedzącymi, akustykę, dekorację dostosowaną do charakteru imprezy, transport, zaplecze sanitarne, oraz wiele dodatkowych usług i atrakcji.

    Proponujemy menu oparte na różnych tradycjach kulinarnych, stacjach tematycznych i gotowania na żywo.

    Mamy nadzieję, że nasza oferta trafi w Państwa gusta, oraz że będziemy mogli przedstawić pełnię naszych możliwości w trakcie trwania wielu wyjątkowych imprez.